شرکت راه‌اندازی و بهره‌برداری صنایع نفت OICO

شرکت راه‌اندازی و بهره‌برداری صنایع نفت OICO

شرکت راه‌اندازی و بهره‌برداری صنایع نفت OICO
شرکت راه‌اندازی و بهره‌برداری صنایع نفت (OICO) در اردیبهشت ماه سال 1390 به عنوان یکی از شرکت‌های تخصصی حوزه راه‌اندازی، بهره‌برداری، نگهداری و تعمیرات در گروه مهندسی و ساختمان صنایع نفت (OIEC Group) تأسیس گردید. اُیکو با بهره­‌مندی از نیروی انسانی خلاق، متخصص و متعهد، همچنین با تکیه بر تجارب نخبگان، روش‌های نوین، سیستم مدیریت یکپارچه(IMS)، استانداردهای به‌روز و استفاده از تجهیزات و ماشین‌آلات تخصصی، مفتخر به ایفای نقش در حیات بخشی و پایداری تولید در طرح‌های ملی و مهم صنعت نفت همچون پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس، فازهای عظیم گازی 17 و 18 و نیز 20 و 21 در منطقه پارس جنوبی و میادین نفتی آذر و آزادگان شمالی در جنوب و غرب کشور می‌باشد.
در حال حاضر این خانواده با نیروی انسانی بالغ بر 4600 نفر در پروژه‌های مختلف، گستردگی عملیاتی در 11 استان کشور شامل هرمزگان، بوشهر، خوزستان، ایلام، فارس، تهران، آذربایجان شرقی، کرمانشاه، کردستان، آذربایجان غربی و لرستان همچنین 22 قرارداد جاری به همراه 50 قرارداد خاتمه‌یافته توانسته است سهم خود را در عرصه تولید، بهره‌برداری و تعمیرات در صنعت نفت ایفا نماید.
همچنین این شرکت در یک دهه فعالیت خویش توانسته است در حوزه‌های توسعه و تعالی نیروی انسانی، حفاظت از محیط‌زیست و ارائه خدمات متعدد با رویکرد پایبندی به مسئولیت اجتماعی شایستگی‌های خود را به اثبات برساند.
تغییرات پرشتاب و روزافزون صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و همچنین پیچیدگی های پروژه های نوین این صنعت، شرکت های ایرانی را بر آن داشت تا توانمندی های خود را بهبود بخشیده و رویکرد های جدید و منظمی را با هدف اطمینان از اجرای موفق پروژه ها بکار گیرند. در این میان ، فضای رقابتی پروژه ها ، ضرورت و اهمیت بکارگیری رویکردهای نوین در مدیریت، ساخت، پیش راه اندازی و راه اندازی در پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی را بیش از پیش نمایان و اجتناب‌ناپذیر می ساخت.
با درک این ضروریات و با هدف مدیریت و اجرای عملیات راه اندازی، استارت‌آپ، تعمیرونگهداری و آموزش نیروهای متخصص مورد نیاز صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (اُیکو) در سال 1390، بعنوان یکی از زیرمجموعه های شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت (اویک) و صندوق بازنشستگی صنعت نفت تأسیس شد.
این شرکت پیش از تأسیس ، با عنوان دپارتمان راه اندازی شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت (اویک) ، عملیات مربوط به راه اندازی و استارت آپ طرح توسعه فازهای 9 و 10 پارس جنوبی را با موفقیت به انجام رسانده بود.

فعالیت‌های OICO

مشاوره و مدیریت پیمان
عملیات پیش راه اندازی، راه اندازی و تولید تجاری
خدمات فنی و دانشی
بهره برداری، تعمیر نگهداری و تعمیرات اساسی
تسریع و تکمیل فعالیت های باقیمانده ساخت و نصب
پیاده سازی سیستم یکپارچه مدیریت عملیات راه‌اندازی (ICAPS) بر پایه متدولوژی OPERCOM
مهندسی راه اندازی
نظارت و اجراء راه اندازی
نظارت و اجراء پیش راه اندازی
استارت آپ و اجرای تست های عملکردی
نظارت و اجراء فرایند نگهداری تجهیزات
انجام خدمات پیگ رانی هوشمند با بهرهگیری از فناوری‌های نوین
راه اندازی، بهره برداری، نگهداری و تعمیرات خط لوله
طراحی و گیاده سازی نظام مدیریت دارائی های فیزیکی
طراحی و اجرای دوره‌های آموزشهای تخصصی
فعالیت‌های OICO
OICO

نشانی

نشانی: تهران، بلوار نلسون ماندلا؛ بالاتر از بلوار میرداماد؛ بن بست قبادیـان شرقی؛ شماره 11
کدپستی: 1917635113
 تلفن: 2175294000(98+)
 فکس: 2188782615(98+)
وب سایت :https://www.oico.ir
آدرس ایمیل :oico.ir @ info