شرکت طراحی و مهندسی صنایع انرژی EIED

شرکت طراحی و مهندسی صنایع انرژی EIED

شرکت طراحی و مهندسی صنایع انرژی EIED
شرکت طراحی و مهندسی صنایع انرژی (EIED) در سال 1375 تاسیس شد. EIED میراث دار بیش از دو دهه تجربه در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی است.
EIED با هدف توسعه دانش فنی و علوم کاربردی در زمینه صنایع انرژی، عمدتاً در نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی های تجدیدپذیر و در عین حال حرکت به سمت نقش پیشرو در اجرای پروژه های EPC با اهمیت ملی در این صنایع تأسیس شد. امروزه EIED به عنوان یک شرکت معتبر در سطح بین المللی شناخته می شود.
شرکت طراحی و مهندسی صنایع انرژی  خدمات طراحی و مهندسی، تدارکات و خرید کالا و مدیریت ساختمان و نصب، همچنین مدیر پروژه  را مطابق با آخرین فن آوری ها و سیستم های مدیریتی به کارفرمایان ارائه می دهد.
شرکت EIED از بدو تاسیس تا کنون تعداد بسیاری پروژه های مهندسی انجام داده است و در حال حاضر چندین پروژه مهندسی (E) و EPCC در دست انجام دارد که همگی در راستای توسعه صنعت نفت و گاز کشور می باشند.
 کارکنان متعهد و کارآمد EIED با خلاقیت، انگیزه و پیش رو سهم به سزایی در  صنایع انرژی کشور به منظور رویارویی با چالش های فناورانه قرن بیست و یکم دارند.
توسعه کارکنان، بالندگی سازمان و تعالی صنعت از اهداف کلیدی شرکت EIED بوده و ما متعهد به حمایت از صنایع انرژی ایران می باشیم.

فعالیت‌های EIED

مطالعات امکان‌سنجی فنى
اقتصادى
طراحی مفهومی
طراحی پایه
مهندسی ارزش
FEED 
طراحی و مهندسی تفصیلی
خدمات مهندسی خرید 
تأمین تجهیزات و اقلام مورد نیاز پروژه‌ها 
مدیریت ساختمان و نصب 
مهندسى کارگاهی و نظارت كارگاهی 
پیش راه‌اندازی و راه‌اندازی 
مشاور / مدیریت طرح (MC) 
مدیریت پروژه (PM) 
فعالیت‌های EIED
EIED

نشانی

نشانی: تهران، اتوبان امام علی (شمال)، ازگل، خیابان گلچین، خیابان گلشن، شماره 19
کدپستی: 1693938611
 تلفن: 2172385000(98+)
 فکس: 2126751302(98+)
وب سایت : https://eied.com
آدرس ایمیل : info@EIED.com